Kylie Jenner Evini Yeniledi Bize de İncelemek Kaldı

07.02.2019

Kylie Jenner yeni dekore ettirdiği evinin kapılarını 'archdigest' dergisine açtı. Satın aldığı yeni malikanesi diğer Jenner/ Kardashian klanına oldukça yakınmış. Hatta evi daha önce Cher tarafından alınmış ve yine aynı dergiye bir kaç defa konu olmuş. Kylie seversiniz sevmezsiniz, ama bir şeyi kabul edelim..
21 yaşında olup da, Kardashian/Jenner klanının en genç üyesi ve reality şov yıldızı olmasının yanısıra dünyanın en genç milyarderi o.

Eve hep birlikte göz atalım, kıskançlıktan ağlayarak...

 

Kozmetik patroniçeliğinden, instagram’daki 126 milyon takipçisine, en etkili influencer olarak anılmakta Kylie, üstte oturma odalarından biri var tahminimce. 

 Bu pastel tonlar dolu salonda hatta derginin kapak çekimini gerçekleştirmişler. Hemen alta iliştiriyorum.

 

Los Angeles’da annesi ve kardeşlerine komşuymuş, derginin bu sayısının ikinci kapağı annesi Kris Jenner röpörtajıymış ( neden çıplak ayaksın kris) . 

 

Konumuza dönüp Kylie'nin Barbie evine devam edelim...

Bu banyoda yıkanamazdım birisi dikizliyor mutlaka diye, kesin şu çalılara pusuya yatar paparazziler diyeceğim ama sanıyorum ki aşırı korunaklı bir sitedir orası.

 

Kankisi Jordan ile burda bara tüneyip sabahlara kadar içiyolarmıdır acaba...

 

Bu oda tam olarak 'ben bir çilekli milkshake alabilirmiyim' odası olmuş. Bu odadaki sandalyeler, Kylie ruj paletinin renkleri ile tasarlanmış

 

 Birebir kendini yansıtan bu evin yaratılması aslında hiç kısa sürmemiş..

 

Canlı, eğlenceli, renklerin göze çarptığı ve pembelerin baskın olduğu ama kişisel ihtiyaçlarının baş sıralara konduğundan bahsetmiş. (Glam Room adını verdiği güzellik odası sanırım bahsettiği)

 

Bir ihtiyaç listesi vermiş Kylie dekoratör ve iç mimarlara..
Kendi içinde son derece uyumlu bu şahane evde ne ararsanız var... İpekten, etnik aksesuarlara, leopar deseninden, kadifeye, simden, kürke...

 

Kylie bir de mütevazilik yapıp, özellikle değeri yüksek bir mobilya ve aksesuar almadığını söylemiş.