Giyecek Hiçbir Şeyim Yok Diyenler İçin Kurtarıcı Kombin Önerileri

30.01.2019

Kombin önerileri ile haftanın her gününde ayrı bir şıklık yakalayabilirsiniz. Üstelik bu şıklığı elde etmek için çılgınca alışveriş yapmanıza, pahalı kıyafetler almanıza gerek yok. Yapmanız gerekenler aslında çok basit. Giysi dolabınızı düzenleyerek günlük kombinler elde edebilirsiniz. Renkleri seç, tarzını belirle ve mükemmel bir kombin yap.

 

Giysi Dolabınızda Aynı Renk Kombinlerini Bulundurun

 

Renk Kombin Önerileri

Kıyafet kombinlerinizdeki renk seçimleriniz oldukça önemli. Alışveriş yaparken buna mutlaka dikkat etmelisiniz. Diyelim ki kumaş bir pantalona ihtiyacınız var ve hayalinizdeki pantalonu bir mağzada buldunuz. Hemen kendi giysi dolabınızı düşünün ve neler ile kombinleyebileceğini planlayın. Eğer giysi dolabınızda beğendiğiniz pantalonu kombinleyebilecek tarz kıyafetler yoksa boşuna almayın.

 

Tarzınızı Yansıtmayan Kıyafetleri Almayın

 

Doğru Kombin Önerileri

Bir kıyafeti çok beğenebilirsiniz ancak sizi ve sizin tarzını yansıtmıyor olabilir. Sırf beğendiğiniz için ve sahip olmak istediğiniz için satın almayın! O an beğendiniz ancak tarzınızı yansıtmadığı için senelerce giysi dolabınızda giyilmeyi bekleyecek ve hiç giyilmediği halde eskiyecek. Bunu her zaman aklınızın bir köşesinde bulundurun.

 

 

Mutlaka Anı Kurtaracak Elbiseleriniz Olsun

Günlük Kombin Önerileri

Giysi dolabınızda acil durumlara özel bir kaç kurtarıcı elbise bulundurmanız sizi büyük anların stresinden kurtaracaktır. Ani gelişen iş yemeği, beklemediğiniz anda gelen davetler veya iş yerinde şık olmanız gereken bir gün… bu panik anlarını elbise kombinlerini stres olmaya gerek bile olmadan atlatabilirsiniz.

 

Aksesuarlarınızı Kombinlerinize Göre Seçin

 

Aksesuar Kombin Önerileri

Kombinleri kurtaran star parçaların aksesuar olduğunu biliyor musunuz? Doğru kolye seçimi, doğru fular seçimi ve kıyafeti tamamlayan bileklikler… kıyafet kombinlerinizi yaptıktan sonra mutlaka aksesuarlarınız ile zenginleştirin. böylece farklı aksesuarlarla aynı kıyafetleri rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

 

Ayakkabılarınızı Tarzınızı Tamamlayacak Şekilde Alın  

Ayakkabı Kombin Önerileri

Her renkten bir çift ayakkabı almanıza gerek yok. Her pantolnunuza, eteğinize ve elbisenize göre ayakkabı satın alamayacağınıza göre belki de ayakkabı seçmenin püf noktalarını öğrenmelisiniz. satın alacağınız ayakkabıyı değerlendirmeden önce yine sahip olduğunuz kıyafetleri gözden geçirin. Eğer seçtiğiniz ayakkabı ile kıyafetlerinizi kombinleyebiliyorsanız satın alın.

Bugün giyecek hiçbir şey bulamıyorum” dememek için yaptığınız alışverişlere ve alışveriş yaparken ki, düşüncelerinize dikkat edin. Bir kıyafeti beğenmeniz onu almanız için gerekli sebebi oluşturmuyor. Bunu her zaman hatırlayın!