Selin İmer Mustafa Ceceli’liyle Amerika’ya Uçtu

30.01.2019

Selin İmer ve Mustafa Ceceli’nin Amerika’ya gittiği konuşuluyor. Mustafa Ceceli geçtiğimiz günlerde 9 yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Konu hakkında ise gerginlerden dolayı ayrıldıklarını ifade etmişti. Mustafa Ceceli’nin eski eşine 3 Milyon lira ödeyeceği söyleniyor.

 

 

Selin İmer Kim?

Selin İmer 14 Ocak 1983’te dünyaya geldi. Şu anda 34 yaşında olan İmer sosyetik bir çevre içinde yer aldı. Dönemin işadamlarından İnsel İmer ve eşi Canan İmer’in kızları olan Selin, sosyetede de tanınmakta. Selin İmer geçtiğimiz 7 yıl boyunca Amerika Miami’de yaşıyordu. Daha sonra ise Türkiye’ye döndü. Türkiye dönüşünde ise Mustafa Ceceli ile isimleri anılmaya başlandı. Mustafa Ceceli’nin boşanması sonrasında İmer ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

 

 

 

Selin İmer aslında daha öncede ismini duyurmuştu. Eski Beşiktaş başkanlarından Serdar Bilgili ile vakit geçirdiği iddia edilmişti Ancak İmer Serdar Bilgili’yi de red etmiş ve kabul etmemişti. Daha sonra ise İmer’in ismi Arda Turan ile de yoğun olarak magazin dünyasında anılmıştı. Ancak Selin Arda’yı da red etmişti. İmer sosyete hayatının hızlı isimlerinden olup, kendini hep yine ünlü simalarla anılmasına sebep olmuştu.

 

Bu gün çıkan bir habere göre ise, Ceceli ve İmer Amerika’ya uçtu. İkilinin çok hızlı ve kaçarcasına Amerika’ya gitmiş olması magazin dünyasının fazlaca dikkatini çekti. Sadece sosyetenin dğeil, Ceceli fanlarının da dikaktini çekti ve pek çok Ceceli hayranı Mustafa Ceceli’nin açıklama yapamasını bekliyor. Hatta kimi Ceceli hayranları İmer ve Ceceli’nin samimi görüntülerini içeren fotoğrafların photoshop olduğunu ve gerçek olmadığını bile iddia ediyor.

 

 

Selin İmer, orta okul yıllarında metal müzik de dinleyen farklı pek çok ilgisi olan bir genç kızdı. Daha sonra Adı Ulusoy Holding’ten Alican Ulusoy ile de anılmıştı. Bunun yanı sıra Melis Alphan’ın kıyafeti ile ilgili eleştirisine de ilginç yanıtlar vermişti Twitter üzerinden. Kürk giymesiyle ilgili bu polemik oldukça konuşulmuştu.

Şu anda 34 yaşında olan Selin İmer, yeni sevgilisi Mustafa Ceceli ile Amerika’ya seyahat ediyor. Bunun yanı sıra, daha boşanmanın üzerinden 5 gün geçmesine rağmen çok hızlı bir şekilde birlikte fotoğraflarının ortaya çıkmış olması ise Ceceli hayranlarını şoka uğrattı.