Meghan Markle Babasına Mektubunda Neler Yazdı?

12.02.2019

Gündem Meghan’ın Ağustos ayında babasına el yazısıyla yazdığı 5 sayfalık mektubun yayınlanmasıyla sarsıldı..
Thomas Markle, geçtiğimiz hafta Meghan’ın eski arkadaşlarından bazıları mektupla ilgili konuşunca, istemeyerek de olsa bu mektubu basına vermek zorunda kaldığını anlatıyor..İnanırsak...

Gelelim mektuba, ufak bir özet geçiyorum...
Öncelikle babasını her defasında yalan söylemesinin, ve sürekli basına ona ve evliliğine zarar verecek yorumlarda bulunmasının, kendisini ne kadar üzdüğünü dile getiriyor.
Meghan‘ın onu başından beri korumasına ve finansal olarak destek vermesine rağmen, onun neden ısrarla bu yolu seçtiğini, ve üvey kız kardeşiyle sürekli onu ve Harry’i karalama yoluna gittiğini soruyor..
“Eğer beni seviyorsan, ki basına sevdiğini söylüyorsun, lütfen buna bir son ver ve artık basına konuşma” diye ekliyor. “Sen bu uydurma hikayeleri anlatmaya ve kendini alçaltmaya devam ediyorsun ve bir tek şey benim bununla baş etmemi sağlıyor o da;yalanların bir gün ortaya çıkacağı gerçeği..”
Düğünden beri konuşmadıklarını ama iletişim bileğilerinin aynı kaldığını dolayısıyla istediği şekilde ona ulaşabilmesinin mümkün olduğunu buna rağmen babasının yalan hikayelerle gazetecilerle paralı söyleşiler yapmayı tercih ettiğiyle bitiriyor..