Şeyma Subaşı Düğün Hazırlığında!

29.01.2019

Şeyma Subaşı düğün hazırlığında ve yeni bir heyecan içinde. Subaşı’nın 26 Nisanda yaptığı paylaşıma göre Şeyma ve Acun Ilıcalı Eylül ayında nikah masasına oturacaklar. Bu haber ise Şeyma’nın aslında tatlı bir telaş içine girdiğini doğrular nitelikte. Şeyma bu tatlı telaşesine ilk olarak düğününde kimlerle birlikte olacağına karar vererek başlamış görünüyor.

 

 

Şeyma Subaşı düğün listesi

 

Şeyma Subaşı Instagram’da yaptığı son paylaşımla Eylül ayına hazırlık yaptığını da göstermiş durumda. Elinde defter ve kalemle poz veren Şeyma “Davetli listesi düğüne kadar biter mi” yazdı.

Bu açıklama büyük ve kalabalık bir düğün gerçekleştirileceğini düşündürtüyor. Ancak düğüne iki tarafın yakın çevreleri haricinde kimlerin katılacağı henüz bilinmiyor. Bu konuda Subaşı’ndan ya da Ilıcalı’dan bir açıklama gelmemiş durumda. Şeyma Subaşı düğün hazırlıkları ile ilgili paylaşımlarının artması ile bu detaylar öğrenilebilecek.

 

Şeyma Festivalde

 

26 yaşında olan Şeyma Subaşı düğün ve evlilik ilgili bilgileri daha önceden yayınlamaya başlamıştı. Yine sosyal medya hesabından 26 Nisan’da Acun’la evleneceğini ilan eden Subaşı, yeni Instagram paylaşımı ile de bu açıklamasını pekiştirmiş olmakla kalmadı ayrıca daha önümüzde 4 ay olduğu tahmin edilen düğünü için sıkı bir hazırlığa başladığını göstermiş oldu.

 

 

Şeyma Subaşı düğün hazırlığı yaparken bir takipçisinden ise ilginç bir mesaj gelmesi üzerine geçtiğimiz günlerde şaşırtan bir paylaşım yapmıştı. Şeyma’ya bir takip çisi Instagram üzerinden bir mesaj gönderdi. Mesajda “Acun ile ben evleneceğim, sen ömür boyunca nikahsız çocuğuna bakıcılık yapacaksın” cümlesi yazdığı dikkat çekiyor.

Bu açıklamanın ekran görüntüsünü Şeyma hikayesinde şu yorumla diğer takipçilerine aktardı :”Valla sizin gibi insanlari gorunce uzuluyorum bakmayın paylaştıgıma 🙁 “. Bu mesajı atan takipçinin gerçek hesap mı yoksa sahte hesap mı olduğu bilinmezken, Şeyma Subaşı’da bu konuda açıklama yapmadı.

Şeyma Subaşı’nı takip eden pek çok sahte ya da gerçek hesap olduğu konuşulan bir durum. Bunun önemli bir sebebi ise “hater” denen “fan” sayfaları gibi sevmeyenlerin oluşturduğu profiller olabiliyor. Dünya çapında, çeşitli ünlüler ya da farklı kesimlere yönelik böyle “hater” olarak adlandırılan profil ve hesapların varlığı biliniyor.