Aslı Enver ve Murat Boz Barıştı Mı?

29.01.2019

Aslı Enver ve Murat Boz, 2016 yılının Ocak ayında beri güzel bir ilişki yürütüyorlardı. Ancak geçen ay yaşanan olaylar bu birlikteliği sarstı. Bu olaylar üzerine Enver ve Boz ayrı ayrı daha önceden açıkladıklarını belirttiler ve ortada bir aldatma olayının olmadığını belirttiler. Murat Boz, Antalya’da konser verirken dinleyenlerine “Aslı ile ayrıldık” açıklamasında bulunmuştu.

 

 

Daha sonra ise muhabirlere Aslı Enver de geçtiğimiz günlerde “Kavgasız gürültüsüz ayrıldık, aldatma yok.” demişti. Yani ayrılık durumu aldatmasız olarak doğrulanmıştı. Ancak son gelişmeler çiftin tekrar bir araya gelmesi üzerinde duruyor. D Magazin’in haberi ise bu durumu doğrular bir nitelikte görünüyor.

Olayların patlak vermesi Murat Bozun katıldığı bir parti ile başladı. Boz, Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerle birlikte Eser Yenenler’in evinde düzenlenen partiye katılması ile aldatma iddiaları ortaya çıktı.

 

Ancak, Daha sonra Aslı Enver açıklama yapmıştı. “Biz Murat’la o olaydan 10 gün önce zaten ayrılmıştık, o yüzden aldatma söz konusu olamaz” demiş ve durumu aydınlığa kavuşturmuştu.