Ünlülere Hiç Bu Kadar Yakından Bakmamıştık, Biz Şok!

05.02.2019

İnstagramın 171k takipçili avrupa ve amerikada oldukça popüler hesabı 'ssstructure' bilmeyen yoktur. Ünlülerin yüksek kalite fotoğraflarını çok yakından paylaşır. Hep birlikte bakalım ünlülerin ciltleri aslında paylaştıkları kadar kusursuz mu?

 

Justin Drew Bieber, Kanadalı pop, çağdaş R&B şarkıcısı, oyuncu ve şarkı yazarı ile başladık, 24 yaşındaki kanadalı pop yıldızı klasik yağlı-karma ergen erkek çocuğu cildine sahip. Milyonlar kazanıp aşırı popüler bir modelle evlisin insan düzenli cilt bakımına gider, korkunç...

 

Stefani Joanne Angelina Germanotta, bilinen adıyla Lady Gaga, Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu. Gençlik yıllarında şarkılar yazdı, açık mikrofon toplantılarında çaldı ve lise oyunlarında performans sergiledi. 34 yaşında ve cildi fazlasıyla iyi durumda gözüküyor yoğun tempo ve kötü alışkanlıklarına rağmen. Eminim dolgular, botoxlar ve farklı dokunuşlar vardır, olmasıda çok normal.

 

Ariana Grande-Butera, Amerikalı oyuncu, şarkıcı. Profesyonel oyunculuğa 15 yaşında Broadway de sahne alarak başlamıştır. 25 yaşındaki minyon yıldızımız Ariana oldukça iyi gözüküyor, cildi genel olarak sorunsuz, yaşıda genç onunda etkisi vardır mutlaka. Gereksiz bir dedikodu olarak ex nişanlısı yakın zamanda intihar etmiştir.

 

 

22 yaşındaki Hailey Baldwin namı değer Hailey Bieber oldukça fresh bir cilde sahip gözüküyor, ne akne, ne gözenek pırıl pırıl. 

 

 

Katheryn Elizabeth "Katy" Hudson, bilinen sahne adıyla Katy Perry (üf tam adını yazarken yoruldum). Katty 34 yaşında ufak tefek mimik çizgileri dışında pek bir sorunu yok gibi, keşke daha az yapsalar bu cilt makyajlarını. Bu Yakınlıktan çamurdan başka birşeye benzemiyor.

 

 

Elizabeth Woolridge "Lizzy" Grant, daha çok sahne adı olan Lana Del Rey ismi ile bilinen, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı. Bilen bilir rahmetli Amy Whinehouse öldükten sonra Lana birden piyasaya düşmüş ve aşırı popüler olmuştu, teori üretmeye bayılan tipler Lananın "bot" bir şarkıcı olduğunu ve sadece Amy yerine geçsin diye ortaya çıkartıldığını idda etmişlerdi, buda böyle araya sıkıştırılması gereken bir dedikodu olsun. Yaşı 33 olan estetik harikası Lananın da cildi oldukça güzel gözüküyor.

 

 

Britney Jean Spears Amerikalı şarkıcı, dansçı ve oyuncu. 37 yaşında olan Britney dünya genelinde 100 milyondan fazla kayıt satarak tüm zamanların en çok satan müzik sanatçılarından biri olan namı değer 'Britney Bitch' oldukça fazla kötü alışkanlık ve psikolojik soruna rağmen fazlasıyla iyi gözüküyor açıkcası. Göz etrafında bir kaç kaz ayağı dışında bebek gibi hala. Aklıma kel kafasıyla elinde şemsiye paparazilere giriştiği görüntüleri geldi,ne çektin be Brit...

 

Belcalis Almanzar, bilindiği sahne adı ile Cardi B, Amerikalı rapçi. Bronx, New York'ta dünyaya gelen Cardi B, 19 yaşında striptiz yapmaya başladı ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ünlü oldu. Benim için çingenenin önde gideni üzülerek belirtmeliyim... 26 yaşında genç bir anne kendisi, cildi fena sayılmaz yine o çamur görüntüsü yüzünden ve Nicki bebeğime ayakkabı fırlattığı için daha iyi konuşamayacağım...

 

 

Jennifer Joanna Aniston, sinema ve dizi oyuncusudur. Los Angeles'ta doğan ve 80'li yıllarda küçük rollerde oynamaya başlayan Jennifer Aniston, çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. En bilinen rolü Friends dizisindeki Rachel Green rolüdür. 49 yaşında olmasına rağmen yukarıdaki bir çok genç hanımefendiden daha iyi bir cilde dahip olduğunu düşünüyorum. Brad Pıtt aldatmalı boşanmasından sonra o çizgilerin bir anda oluştuğu rivayet edilir. Çok güzelsin be Jenny.