2017 Yılının En Güzel Kadınları Arasında Bir Türk

10.04.2017

2017 yılının en güzel 30 kadını seçildi. Listede tüm dünyadan 30 kadın isim yer alıyor ve sonuçlar 7 milyon kişinin verdiği oylara göre açıklanıyor. Bizim ise burada gururumuzun kabarmasına yol açan bir isim göze takılıyor. Fahriye Evcen, buzznet tarafından düzenlenen 2017 yılının en güzel kadınları arasında 9. sırada. Üstelik liste oluşturulurken aranılan tek kriter güzellik değil. Aynı zamanda başarı, zeka, güç ve popülerlik gibi kriterlerde yer alıyor.   

Listenin Birinci Sırasında Beyonce Yer Alıyor

Instagramda her paylaşımı milyonları bulan, sesi ve büyüleyici sahne performansı ile sevenlerini ihya eden ve şu sıralar ikiz bebeklere hamile Beyonce, 2017 yılında güzellik tahtının tek sahibi.  

 

Listenin İkinci Sırasında Hintli Bir İsim Var: Priyanka Chopra

 

Bollywood sinemasının en çok kazanan isimlerinden biri olan Chopra, hazırlanan listede ikinci sırada yer alıyor. Hintli bir sinema sanatçısı ve şarkıcı olan Priyanka Chopra aynı zamanda Dünya Güzellik Yarışmasında birinciliğe sahip.

 

Bir Victoria Secret Mankeni Taylor Hill

Bebeksi yüzü ve dikkat çeken duruşu ile Dünya’nın en merak edilen top modellerinden biri olan ve atığı her adım konuşulan Taylor Hill, Priyanka Chopra’nın ardından listede üçüncü olarak yer alıyor.

Gönüllerin Efendisi: Emma Watson

 

Hem başarılı oyunculuğu ile hemde zaman zaman verdiği demeçlerle adından sıkça söz ettiren ve feminizm ile ilgili açıklamaları çok beğenilen Emma Watson güzelliği bir yana güçlü kişiliğiyle de göz dolduruyor.

 

Amerikalı Model Dakota Johnson

 

Ünlü aktör Don Johnson ve ünlü aktrist Melaine Griffith’in kızı olan Dakota Johnson anne ve babasının yolundan emin adımlarla ilerlerken aynı zamanda modellik kariyerinde de sağladığı başarısı ile dikkat çekiyor.

 

Hillary Cilinton , Margot Robbie ve Angelina Julie

 

Buzznet tarafından yayınlanan listenin 6. Sırasında Hillary Cilinton, 7. sırada Suicide Squad’ın Herley Quinn’i Margot Robbie ve tüm dünyanın tanıdığı bir isin Angelina Jolie yer alıyor

Dokuzuncu Sırada İse Gururumuz Fahriye Evcen

 

Listenin 9. Sırasında yer alan bir Türk isim dikkatimizi çekiyor. Bu isim başarılı oyunculuğu ve dillere destan güzelliği ile Fahriye Evcen’den başkası değil. Kendisini tebrik ediyoruz.